Pemutus Litar Beroperasi Arus Baki MUTAI CMTB1LE-63 3P RCBO
Butiran Produk
Pemutus Litar Arus Baki dengan Perlindungan Arus Lebihan (RCBO) ialah peranti keselamatan elektrik yang menggabungkan fungsi peranti arus baki (RCD) dan pemutus litar mini (MCB) dalam satu unit.
Pemutus Litar Beroperasi Arus Baki CMTB1LE-63 boleh melindungi manusia dan kuasa daripada kejutan elektrik, litar pintas, kerosakan beban lampau. RCBO digunakan terutamanya dalam bangunan komersial dan kediaman. Ia mematuhi piawaian IEC61009-1.
| Nama produk | Pemutus Litar Beroperasi Arus Baki RCBO |
| Nombor Model | CMTB1LE-63 3P |
| Piawai | IEC61009-1 |
| Arus dinilai Masuk (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Orang Poland | 3P |
| Voltan dinilai Ue (V) | 400V |
| Kekerapan dinilai | AC 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltan menahan impuls dinilai Uimp | 4000V |
| Suhu ambien | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan serta-merta | CD |
| Arus operasi baki dinilai Dalam | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Lengkung
Garis Besar dan Dimensi Pemasangan (mm)
Kelebihan
1. Perlindungan litar terhadap arus litar pintas, arus beban lampau dan perlindungan kebocoran bumi
2. Mudah dipasang: RCBO biasanya padat dan mudah dipasang, menjadikannya sesuai untuk digunakan di ruang kecil atau kawasan yang sempit.
Orang Poland
Permohonan
Pemutus litar Miniatur MCB adalah profesional & digunakan secara meluas dalam bangunan, kediaman, aplikasi perindustrian, penghantaran kuasa elektrik.
Lain-lain
Pembungkusan
2 keping setiap kotak dalam, 40 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 41*21.5*41.5 cm
Pasaran Utama
MUTAI Electric memberi tumpuan kepada Pasaran Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Rusia.
Mengapa memilih kami
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













