Pemutus Litar Beroperasi Arus Baki MUTAI CMTB1LE-63 4P RCBO
Butiran Produk
Pemutus Litar Beroperasi Arus Baki CMTB1LE-63 boleh melindungi manusia dan kuasa daripada kejutan elektrik, litar pintas, kerosakan beban lampau. RCBO terutamanya digunakan dalam bangunan komersial dan kediaman,
Ia mematuhi piawaian IEC61009-1.
| Nama produk | Pemutus Litar Beroperasi Arus Baki |
| Nombor Model | CMTB1LE-63 4P |
| Piawai | IEC61009-1 |
| Arus dinilai Masuk (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Orang Poland | 4P |
| Voltan dinilai Ue (V) | 400V |
| Kekerapan dinilai | AC 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltan menahan impuls dinilai Uimp | 4000V |
| Suhu ambien | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan serta-merta | C atau D |
| Arus operasi baki dinilai Dalam | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Lengkung
Garis Besar dan Dimensi Pemasangan (mm)
Kelebihan
1. Perlindungan arus litar pintas dan arus beban lampau
2. Perlindungan terhadap kejutan elektrik: Pemutus litar arus baki mengesan dan mengganggu kerosakan elektrik yang disebabkan oleh kebocoran arus ke tanah, mencegah kejutan elektrik dan renjatan elektrik.
3. Masa tindak balas yang cepat: Pemutus litar ini direka bentuk untuk terpelantik dengan cepat, selalunya dalam masa sesaat, apabila kerosakan elektrik dikesan.
Orang Poland
Permohonan
Pemutus litar Miniatur MCB adalah profesional & digunakan secara meluas dalam bangunan, kediaman, aplikasi perindustrian, penghantaran kuasa elektrik.
Lain-lain
Pembungkusan
1 keping setiap kotak dalam, 20 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 41*21.5*41.5 cm
Pasaran Utama
MUTAI Electric mempunyai penekanan khusus untuk melayani pasaran di Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan dan Rusia... dan sebagainya.
Mengapa memilih kami
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












