Pemutus Litar Mini MCB CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A
Butiran Produk
Pemutus litar mini CMTB1-63 mempunyai fungsi perlindungan litar pintas dan beban lampau, juga boleh digunakan sebagai pemindahan dan penukaran sistem kuasa yang tidak kerap. MCB mempunyai ciri-ciri struktur yang canggih, prestasi yang boleh dipercayai, kapasiti pemecahan yang tinggi, penampilan yang elegan dan sebagainya. Cangkerang dan bahagiannya diperbuat daripada bahan dengan rintangan hentaman, ciri kalis api yang kuat.
| Nama produk | MCB |
| Model NO. | CMTB1-63 1P |
| Piawai | IEC60898-1 |
| Sijil | CE |
| Arus dinilai Masuk (A) | 1-63A |
| Orang Poland | 1P |
| Voltan dinilai Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Kekerapan dinilai | AC 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltan menahan impuls dinilai Uimp | 4000V |
| Suhu ambien | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan serta-merta | Jenis C atau jenis D |
| Warna | Putih |
| Perkhidmatan | OEM dan ODM |
Lengkung
Orang Poland
Kelebihan
1. Perlindungan litar terhadap arus litar pintas
2. Perlindungan litar terhadap arus lampau
3. Reka bentuk yang bagus dan mudah dipasang
Permohonan
Pemutus litar mini MCB digunakan secara meluas dalam bangunan, kediaman, aplikasi perindustrian, penghantaran kuasa elektrik...dan sebagainya.
Lain-lain
Pembungkusan
12 keping setiap kotak dalam, 240 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 41*21.5*41.5 cm
Pasaran Utama
Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Pasaran Rusia... dan sebagainya
Mengapa memilih kami
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













