Pemutus Litar Miniatur MCB Mutai CMTB1-63 3P
Butiran Produk
Pemutus litar mini CMTB1-63 boleh melindungi peranti daripada litar pintas dan beban lampau, ia juga boleh digunakan untuk pemindahan dan penukaran sistem kuasa yang tidak kerap. MCB mempunyai struktur yang canggih, prestasi yang boleh dipercayai, kapasiti pemutus yang tinggi, penampilan yang elegan dan sebagainya. Cangkang dan bahagiannya diperbuat daripada bahan yang menawarkan rintangan hentaman dan sifat kalis api yang kuat.
| Nama produk | Pemutus Litar Miniatur MCB |
| Model NO. | CMTB1-63 3P |
| Piawai | IEC60898-1 |
| Sijil | CE |
| Arus dinilai Masuk (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Orang Poland | 3P |
| Voltan dinilai Ue (V) | 400/415V |
| Kekerapan dinilai | AC 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltan menahan impuls dinilai Uimp | 4000V |
| Suhu ambien | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan serta-merta | CD |
| Warna | Putih + merah |
| Perkhidmatan | OEM & ODM |
Lengkung
Orang Poland
Kelebihan
1. Dengan saiz yang kecil dan padat, mudah dipasang
2. Ciri arus pintas, beban lampau, kapasiti pemutus yang tinggi
3. boleh memberikan perlindungan yang boleh dipercayai terhadap kerosakan elektrik, dan diuji untuk memenuhi piawaian keselamatan antarabangsa.
Permohonan
Produk MCB digunakan secara meluas dalam bangunan, kediaman, aplikasi perindustrian, penghantaran kuasa elektrik.
Lain-lain
Pembungkusan
4 keping setiap kotak dalam, 60 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 41*21.5*41.5 cm
Pasaran Utama
Pasaran Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Rusia.
Mengapa memilih kami
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













