Pemutus Litar Mini Mcb Kapasiti Pemutus Tinggi CMTB1-63H 4P
Butiran Produk
Pemutus litar mini CMTB1-63 boleh melindungi arus daripada litar pintas dan beban lampau, juga boleh digunakan sebagai pemindahan dan penukaran sistem kuasa yang tidak kerap. Pemutus litar mini merupakan komponen penting bagi mana-mana sistem elektrik, memberikan perlindungan yang andal terhadap bahaya elektrik dan memastikan operasi litar dan peranti elektrik yang selamat dan cekap.
| Nama produk | MCB Pemutus Litar Miniatur |
| Model NO. | CMTB1-63 4P |
| Piawai | IEC60898-1 |
| Sijil | CE |
| Arus dinilai Masuk (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Orang Poland | 4P |
| Voltan dinilai Ue (V) | 400/415V |
| Kekerapan dinilai | AC 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 6000A |
| Voltan menahan impuls dinilai Uimp | 4000V |
| Suhu ambien | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan serta-merta | CD |
| Warna | putih dan kelabu |
| Perkhidmatan | OEM & ODM |
Orang Poland
Permohonan
Pemutus litar Miniatur MCB adalah profesional & digunakan secara meluas dalam bangunan, kediaman, aplikasi perindustrian, penghantaran kuasa elektrik.
Kelebihan
1. Perlindungan litar terhadap arus litar pintas
2. Perlindungan litar terhadap arus lampau
3. Kapasiti pemecahan tinggi
4. Reka bentuk yang bagus dan mudah dipasang
Lain-lain
Pembungkusan
3 keping setiap kotak dalam, 60 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 41*21.5*41.5 cm
Soal Jawab
Mutai berkelayakan dengan sijil sistem pengurusan ISO 9001, ISO14001, dan produknya lulus sijil CCC, CE, CB ... dan sebagainya.
Pasaran Utama
Produk ini dialu-alukan oleh pelanggan, terutamanya di Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Pasaran Rusia.
1. Produk utama: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktor... dll.
2. Rantaian perindustrian yang lengkap daripada pengeluaran komponen hingga pemasangan produk yang lengkap, pengujian dan kawalan rutin.
3. Dengan sijil sistem pengurusan ISO 9001, ISO14001, produk tersebut layak mendapat sijil antarabangsa CCC, CE, CB.
4. Pasukan teknikal profesional, boleh menyediakan perkhidmatan OEM dan ODM, boleh membekalkan harga yang kompetitif.
5. Masa penghantaran yang cepat dan perkhidmatan selepas jualan yang baik.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













