Pemutus Litar Miniatur MCB mini MUTAI CMTB1-63H 2P
Butiran Produk
Pemutus litar mini CMTB1-63 biasanya digunakan dalam sistem elektrik untuk perlindungan daripada beban lampau dan litar pintas. MCB juga boleh digunakan sebagai pemindahan dan penukaran sistem kuasa yang jarang berlaku. Pemutus litar mini sesuai untuk pelbagai aplikasi, dari kediaman hingga perindustrian, dan biasanya digunakan dalam pencahayaan, pemanasan dan litar kawalan motor.
| Nama produk | Pemutus Litar Miniatur |
| Model NO. | CMTB1-63 2P |
| Piawai | IEC60898-1 |
| Sijil | CE |
| Arus dinilai Masuk (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Orang Poland | 2P |
| Voltan dinilai Ue (V) | 400/415V |
| Kekerapan dinilai | AC 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 6000A |
| Voltan menahan impuls dinilai Uimp | 4000V |
| Suhu ambien | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan serta-merta | CD |
| Warna | Putih dan kelabu |
| Perkhidmatan | OEM & ODM |
Orang Poland
Permohonan
Pemutus litar mini digunakan secara meluas dalam bangunan, kediaman, aplikasi perindustrian, penghantaran kuasa elektrik.
Kelebihan
1. Perlindungan arus litar pintas dan arus beban lampau, juga boleh digunakan sebagai pemindahan dan penukaran sistem kuasa yang tidak kerap.
2. Saiz padat: MCB direka bentuk untuk menjadi kecil dan padat, menjadikannya mudah dipasang dan dimuatkan ke dalam panel elektrik dan papan agihan.
3. Pelindapkejutan pantas: MCB direka bentuk untuk pelindapkejutan dengan cepat sekiranya berlaku beban lampau atau litar pintas, yang membantu mencegah kerosakan pada peralatan elektrik dan potensi bahaya kepada manusia.
4. Kapasiti pemecahan tinggi
Lain-lain
Pembungkusan
6 keping setiap kotak dalam, 120 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 41*21.5*41.5 cm
Soal Jawab
Dengan sijil sistem pengurusan ISO 9001, ISO14001, produk tersebut layak mendapat sijil antarabangsa CCC, CE, CB.
Pasaran Utama
MUTAI Electric memberi tumpuan kepada Pasaran Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Rusia.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












