Pemutus Litar Mini Mcb Lengkung C Mutai CMTB1-63 4P
Butiran Produk
Pemutus litar mini CMTB1-63 menawarkan perlindungan terhadap litar pintas dan beban lampau, dan juga boleh digunakan untuk pemindahan dan penukaran sistem kuasa yang jarang berlaku. Dengan reka bentuk struktur canggih, prestasi yang andal, kapasiti pemecahan yang tinggi dan penampilan yang elegan, MCB merupakan produk berkualiti tinggi. Cangkang dan bahagiannya dibina daripada bahan dengan rintangan hentaman yang kuat dan sifat kalis api.
| Nama produk | MCB |
| Model NO. | CMTB1-63 4P |
| Piawai | IEC60898-1 |
| Sijil | CE |
| Arus dinilai Masuk (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Orang Poland | 4P |
| Voltan dinilai Ue (V) | 400/415V |
| Kekerapan dinilai | AC 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 3000A/4500A |
| Voltan menahan impuls dinilai Uimp | 4000V |
| Suhu ambien | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan serta-merta | C |
| Warna | Putih + merah |
| Perkhidmatan | OEM & ODM |
Lengkung
Orang Poland
Kelebihan
1. Perlindungan litar terhadap arus litar pintas
2. Perlindungan litar terhadap arus lampau
3. Reka bentuk yang bagus dan mudah dipasang
Permohonan
MCB digunakan secara meluas dalam bangunan, kediaman, aplikasi perindustrian, penghantaran kuasa elektrik...dan sebagainya.
Lain-lain
Pembungkusan
3 keping setiap kotak dalam, 60 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 22*8.2*8 cm
Pasaran Utama
Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Pasaran Rusia...dan sebagainya
Soal Jawab
MCB telah diperakui oleh sijil antarabangsa seperti CCC, CE dan CB, dan disokong oleh sijil sistem pengurusan ISO 9001 dan ISO 14001.
Mengapa memilih kami
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













