Pemutus Litar Mini MCB MUTAI CMTB1-63H 1P
Butiran Produk
Pemutus litar mini CMTB1-63 boleh melindungi peranti daripada perlindungan litar pintas dan beban lampau, juga boleh digunakan sebagai pemindahan dan penukaran sistem kuasa yang tidak kerap. MCB mempunyai struktur yang canggih, prestasi yang boleh dipercayai, kapasiti pemutus yang tinggi, penampilan yang elegan dan sebagainya. Cangkang dan bahagiannya diperbuat daripada bahan dengan rintangan hentaman, ciri kalis api yang kuat.
MCB boleh didapati dalam konfigurasi kutub tunggal, kutub berganda dan tiga kutub, dengan setiap kutub mampu melindungi litar berasingan.
| Nama produk | Pemutus Litar Miniatur MCB |
| Model NO. | CMTB1-63 1P |
| Piawai | IEC60898-1 |
| Sijil | CE |
| Arus dinilai Masuk (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Orang Poland | 1P |
| Voltan dinilai Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Kekerapan dinilai | AC 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 6000A |
| Voltan menahan impuls dinilai Uimp | 4000V |
| Suhu ambien | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan serta-merta | CD |
| Warna | Putih + kelabu |
| Perkhidmatan | OEM & ODM |
Orang Poland
Permohonan
Pemutus litar Miniatur MCB adalah profesional & digunakan secara meluas dalam bangunan, kediaman, aplikasi perindustrian, penghantaran kuasa elektrik.
Kelebihan
1. Perlindungan arus litar pintas dan arus beban lampau
2. Kapasiti pemecahan tinggi dan tersandung pantas
3. Saiz padat: MCB direka bentuk untuk menjadi kecil dan padat, menjadikannya mudah dipasang dan dimuatkan ke dalam panel elektrik dan papan agihan.
Lain-lain
Pembungkusan
12 keping setiap kotak dalam, 240 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 41*21.5*41.5 cm
Soal Jawab
Dengan sijil sistem pengurusan ISO 9001, ISO14001, produk tersebut layak mendapat sijil antarabangsa CCC, CE, CB.
Pasaran Utama
Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Rusia ... dan sebagainya
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












