Pemutus Litar Mini MCB DC CMTB1-63DC 1P 1A-63A untuk PV solar
Butiran Produk
Pemutus litar mini MCB DC CMTB1-63 mempunyai fungsi melindungi peralatan elektrik dan peralatan beban lain daripada beban lampau dan masalah litar pintas, juga boleh melindungi keselamatan litar. Kebanyakan MCB DC menggunakan beberapa sistem arus terus seperti tenaga baharu, PV solar, dan sebagainya. Keadaan voltan MCB DC secara amnya adalah dari DC 12V-1000V, dan arus undian boleh sehingga 63A.
| Piawai | IEC/EN 60947-2 |
| Arus dinilai Masuk (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Orang Poland | 1P |
| Voltan dinilai Ue (V) | 250V |
| Kekerapan dinilai | 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 6000A |
| Suhu ambien | -20℃~+70℃ |
| Jenis lengkung | C |
| Tahap pencemaran | 3 |
| Ketinggian | ≤ 2000m |
| Kapasiti pendawaian maksimum | 25 m㎡ |
| Pemasangan | Rel DIN 35mm |
| Jenis baris masuk | Atas |
Kelebihan
1. Lindungi peranti daripada arus litar pintas dan arus beban lampau.
2. Saiz Padat: MCB DC direka bentuk untuk menjadi padat dan menjimatkan ruang, menjadikannya sesuai untuk digunakan dalam panel dan peralatan elektrik yang kecil.
3. Pemasangan Mudah: MCB DC direka bentuk untuk pemasangan mudah dan boleh dipasang pada rel DIN atau terus ke panel.
Orang Poland
Permohonan
Pemutus litar Miniatur MCB DC digunakan secara meluas dalam beberapa sistem arus terus seperti tenaga baharu, solar PV, dan sebagainya.
Lain-lain
Pembungkusan
12 keping setiap kotak dalam, 240 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 41*21.5*41.5 cm
Soal Jawab
Dengan sijil sistem pengurusan ISO 9001, ISO14001, dan produk tersebut layak mendapat sijil antarabangsa CCC, CE, CB.
Pasaran Utama
MUTAI Electric memberi tumpuan kepada Pasaran Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Rusia.
Mengapa memilih kami
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









