Pemutus Litar Mini MCB Suria DC CMTB1-63DC 4P
Butiran Produk
Pemutus litar mini MCB DC CMTB1-63 boleh melindungi peralatan elektrik dan peralatan beban lain daripada beban lampau dan masalah litar pintas, serta melindungi keselamatan litar. Kebanyakan MCB DC menggunakan beberapa sistem arus terus seperti tenaga baharu, PV solar, dan sebagainya. Keadaan voltan MCB DC secara amnya adalah dari DC 12V-1000V, dan arus undian boleh sehingga 63A.
| Piawai | IEC/EN 60947-2 |
| Arus dinilai Masuk (A) | 1A - 63A |
| Orang Poland | 4P |
| Voltan dinilai Ue (V) | 1000V |
| Kekerapan dinilai | 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 6000A |
| Suhu ambien | -20℃~+70℃ |
| Jenis lengkung | C |
| Tahap pencemaran | 3 |
| Ketinggian | ≤ 2000m |
| Kapasiti pendawaian maksimum | 25 m㎡ |
| Pemasangan | Rel DIN 35mm |
| Jenis baris masuk | Atas |
Kelebihan
1. Perlindungan litar terhadap arus litar pintas
2. Perlindungan litar terhadap arus lampau
3. Kapasiti pemecahan tinggi
4. Reka bentuk yang bagus dan mudah dipasang
Orang Poland
Permohonan
MCB pemutus litar mini MCB DC digunakan secara meluas dalam beberapa sistem arus terus seperti tenaga baharu, solar PV, dan sebagainya.
Lain-lain
Pembungkusan
3 keping setiap kotak dalam, 60 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 41*21.5*41.5 cm
Soal Jawab
Dengan sijil sistem pengurusan ISO 9001, ISO14001, produk tersebut layak mendapat sijil antarabangsa CCC, CE, CB.
Pasaran Utama
MUTAI Electric memberi tumpuan kepada Pasaran Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Rusia.
Mengapa memilih kami
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








