Pemutus Litar Mini MCB DC CMTB1-63DC 2P
Butiran Produk
Pemutus litar mini MCB DC CMTB1-63 boleh melindungi peralatan elektrik dan peralatan beban lain daripada beban lampau dan masalah litar pintas, serta melindungi keselamatan litar. Kebanyakan MCB DC menggunakan beberapa sistem arus terus seperti sistem kuasa solar, sistem sandaran bateri, tenaga baharu, dan sebagainya.
Pemutus litar mini DC merupakan penyelesaian yang andal dan kos efektif untuk melindungi litar DC daripada kerosakan elektrik, dan saiznya yang padat, pelantikan pantas dan kapasiti pemutus yang tinggi menjadikannya pilihan yang popular dalam pelbagai aplikasi.
Keadaan voltan MCB DC secara amnya adalah dari DC 12V-1000V, dan arus undian boleh sehingga 63A.
| Piawai | IEC/EN 60947-2 |
| Arus dinilai Masuk (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Orang Poland | 2P |
| Voltan dinilai Ue (V) | 500V |
| Kekerapan dinilai | 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 6000A |
| Suhu ambien | -20℃~+70℃ |
| Jenis lengkung | C |
| Tahap pencemaran | 3 |
| Ketinggian | ≤ 2000m |
| Kapasiti pendawaian maksimum | 25 m㎡ |
| Pemasangan | Rel DIN 35mm |
| Jenis baris masuk | Atas |
Kelebihan
1. Pelindapkejutan Pantas: MCB DC direka bentuk untuk pelindapkejutan dengan cepat sekiranya berlaku kerosakan elektrik, yang membantu mencegah kerosakan pada peralatan dan pendawaian.
2. Kapasiti Pemutus Tinggi: MCB DC boleh didapati dalam pelbagai kapasiti pemutus, yang bermaksud ia boleh mengendalikan arus aras tinggi tanpa tersandung.
3. Prestasi yang Boleh Dipercayai: MCB DC direka bentuk untuk memberikan prestasi yang boleh dipercayai dan konsisten sepanjang hayat perkhidmatan yang panjang, yang membantu mengurangkan kos penyelenggaraan dan penggantian.
4. Pemasangan Mudah: MCB DC direka bentuk untuk pemasangan mudah dan boleh dipasang pada rel DIN atau terus ke panel.
Orang Poland
Permohonan
MCB pemutus litar mini MCB DC digunakan secara meluas dalam beberapa sistem arus terus seperti tenaga baharu, solar PV, dan sebagainya.
Lain-lain
Pembungkusan
6 keping setiap kotak dalam, 120 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 41*21.5*41.5 cm
Soal Jawab
Dengan sijil sistem pengurusan ISO 9001, ISO14001, produk tersebut layak mendapat sijil antarabangsa CCC, CE, CB.
Pasaran Utama
MUTAI Electric memberi tumpuan kepada Pasaran Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Rusia.
Mengapa memilih kami
1. Dengan lebih daripada 10 tahun pengalaman menghasilkan produk MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... dan sebagainya.
2. Rantaian perindustrian yang lengkap daripada pengeluaran komponen hingga pemasangan produk yang lengkap, pengujian dan kawalan rutin.
3. Dengan sijil sistem pengurusan ISO 9001, ISO14001, produk tersebut layak mendapat sijil antarabangsa CCC, CE, CB.
4. Pasukan teknikal profesional, boleh menyediakan perkhidmatan OEM dan ODM, boleh membekalkan harga yang kompetitif.
5. Masa penghantaran yang cepat dan perkhidmatan selepas jualan yang baik.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










