Pemutus Litar Mini MCB Suria DC CMTB1-63DC 3P
Butiran Produk
Pemutus litar mini MCB DC CMTB1-63 boleh didapati dalam pelbagai saiz dan penarafan, dan ia boleh digunakan dalam pelbagai aplikasi, termasuk sistem kuasa solar, sistem sandaran bateri, sistem marin dan automotif serta jentera perindustrian.
Keadaan voltan MCB DC secara amnya adalah dari DC 12V-1000V, dan arus undian boleh sehingga 63A.
| Piawai | IEC/EN 60947-2 |
| Arus dinilai Masuk (A) | 1A-63A |
| Orang Poland | 3 |
| Voltan dinilai Ue (V) | 750V |
| Kekerapan dinilai | 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 6000A |
| Suhu ambien | -20℃~+70℃ |
| Jenis lengkung | C |
| Tahap pencemaran | 3 |
| Ketinggian | ≤ 2000m |
| Kapasiti pendawaian maksimum | 25 m㎡ |
| Pemasangan | Rel DIN 35mm |
| Jenis baris masuk | Atas |
Kelebihan
1. Perlindungan Terhadap Beban Lebih dan Litar Pintasan
2. Ciri-ciri Pelantikan: MCB DC mempunyai ciri pelantikan yang berbeza berbanding MCB AC disebabkan oleh sifat voltan DC yang berbeza.
3. Penarafan Voltan: MCB DC mempunyai penarafan voltan khusus untuk litar DC, biasanya antara 12V hingga 1000V DC.
4. Gangguan Arka: MCB DC direka bentuk untuk mengganggu arka DC, yang bertindak berbeza daripada arka AC.
Orang Poland
Permohonan
Pemutus litar Miniatur MCB DC digunakan secara meluas dalam beberapa sistem arus terus, seperti tenaga baharu, PV solar, loji janakuasa dan kemudahan perindustrian ...dan sebagainya.
Lain-lain
Pembungkusan
4 keping setiap kotak dalam, 80 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 41*21.5*41.5 cm
Soal Jawab
Dengan sijil sistem pengurusan ISO 9001, ISO14001, produk tersebut layak mendapat sijil antarabangsa CCC, CE, CB.
Pasaran Utama
MUTAI Electric memberi tumpuan kepada Pasaran Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Rusia.
Mengapa memilih kami
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











