Pemutus Litar Beroperasi Arus Baki MUTAI CMTB1LE-63 2P RCBO
Butiran Produk
RCBO melindungi daripada bahaya renjatan elektrik dan kebakaran yang disebabkan oleh kerosakan pembumian dan arus lampau. Ia mengesan dan mengganggu kebocoran arus ke bumi, yang biasanya dikenali sebagai arus baki, yang boleh berlaku disebabkan oleh pendawaian yang rosak, penebat yang rosak atau peralatan elektrik yang rosak. Di samping itu, ia juga melindungi daripada arus lampau, yang boleh disebabkan oleh litar pintas atau litar yang terlebih beban.
RCBO biasanya digunakan dalam bangunan kediaman dan komersial, serta dalam aplikasi perindustrian. Ia amat berguna dalam situasi di mana perlindungan litar individu diperlukan, seperti di dapur, bilik mandi dan kawasan lain di mana peralatan elektrik mungkin bersentuhan dengan air.
| Nama produk | Pemutus Litar Beroperasi Arus Baki RCBO |
| Nombor Model | CMTB1LE-63 2P |
| Piawai | IEC61009-1 |
| Arus dinilai Masuk (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Orang Poland | 2P |
| Voltan dinilai Ue (V) | 230V |
| Kekerapan dinilai | AC 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltan menahan impuls dinilai Uimp | 4000V |
| Suhu ambien | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan serta-merta | CD |
| Arus operasi baki dinilai Dalam | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Lengkung
Garis Besar dan Dimensi Pemasangan (mm)
Kelebihan
1. Perlindungan litar terhadap arus litar pintas
2. Perlindungan litar terhadap arus lampau
3. Perlindungan kebocoran bumi
Orang Poland
Permohonan
MCB digunakan secara meluas dalam bangunan, kediaman, aplikasi perindustrian, penghantaran kuasa elektrik.
Lain-lain
Pembungkusan
3 keping setiap kotak dalam, 60 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 41*21.5*41.5 cm
Pasaran Utama
Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Pasaran Rusia... dan sebagainya
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












