Pemutus Litar Beroperasi Arus Baki MUTAI CMTB1LE-63 1P N RCBO
Butiran Produk
Pemutus Litar Beroperasi Arus Baki CMTB1LE-63 boleh melindungi manusia dan kuasa daripada kejutan elektrik, litar pintas, kerosakan beban lampau. RCBO digunakan terutamanya dalam bangunan komersial dan kediaman. Ia mematuhi piawaian IEC61009-1.
CMTB1LE-63 RCBO boleh digunakan untuk AC50/60HZ, voltan undian 230V/240V/400V/415V dan arus undian sehingga 63A.
| Nama produk | RCBO |
| Nombor Model | CMTB1LE-63 1P+N |
| Piawai | IEC61009-1 |
| Arus dinilai Masuk (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Orang Poland | 1P+N |
| Voltan dinilai Ue (V) | 230V |
| Kekerapan dinilai | AC 50/60Hz |
| Kapasiti litar pintas yang dinilai Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltan menahan impuls dinilai Uimp | 4000V |
| Suhu ambien | -20℃~+40℃ |
| Jenis pelepasan serta-merta | CD |
| Arus operasi baki dinilai Dalam | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Lengkung
Garis Besar dan Dimensi Pemasangan (mm)
Kelebihan
1. Perlindungan litar daripada litar pintas, beban lampau dan kebocoran bumi
2. Pemasangan mudah: Pemutus litar arus baki boleh dipasang di mana-mana panel pemutus litar atau kotak elektrik, menjadikannya mudah dipasang.
3. Kepekaan: Ia boleh mengesan walaupun sedikit kebocoran arus ke tanah
Orang Poland
Permohonan
Pemutus litar Miniatur MCB adalah profesional & digunakan secara meluas dalam bangunan, kediaman, aplikasi perindustrian, penghantaran kuasa elektrik.
Lain-lain
Pembungkusan
4 keping setiap kotak dalam, 80 keping setiap kotak luar.
Dimensi setiap kotak luar: 41*21.5*41.5 cm
Pasaran Utama
MUTAI Electric memberi tumpuan kepada Pasaran Timur Tengah, Afrika, Asia Tenggara, Amerika Selatan, Rusia.
Mengapa memilih kami
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












